bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Стартує реєстрація учасників на Форум Десятиліття (Харків)
04.04.2018

Західноукраїнський ресурсний центр запрошує лідерів громадських організацій, благодійних фондів, громадських рухів, волонтерів, журналістів та редакторів ЗМІ взяти участь у «Форумі десятиліття: Громадянське суспільство в країні, що трансформується». Метою Форуму є сформулювати тренди розвитку громадянського суспільства, визначити червоні лінії, які не можна перетинати. Дедлайн - 15 квітня 2018 року.

24-26 квітня 2018 року у Харкові відбудеться масштабна подія для країни –Східноукраїнський форум громадських ініціатив “ІІІ Форум десятиліття: Громадянське суспільство в країні, що трансформується”. Під час форуму обговорюватиметься громадянське суспільство, реформи, актуальні виклики та можливості. 

Зокрема, темою для обговорення стануть зміни, що відбулись всередині країни за роки незалежності, найактуальніше:

• Змінювати чи замінювати? Роль громадянського сектора щодо функцій держави

• Україна для світу, світ для України: цінний досвід, важливі висновки, непочуті поради

• Новий погляд на Схід: пошук візії для промислового поясу України

• Виклики і ризики: червоні лінії, які не можна перетинати

• Децентралізація: видимі та невидимі зміни, яких ми можемо очікувати

В рамках Форуму буде презентовано результати дослідження громадської думки населення Донецької і Луганської областей, крім цього відбудуться презентації-зрізи міст України. Також під час дискусійних панелей провідні аналітики разом з учасниками Форуму розглянуть моделі залучення і формування довіри та проаналізують досвід об’єднання та активізму українських громад у Варшаві та Шанхаї. 

Програму Форуму можна переглянути тут.

Інформацію про спікерів та актуальні новини Форуму можна знайти на сайті ЗУРЦ zurc.org. 

Для того щоб стати учасником “ІІІ Форуму десятиліття: Громадянське суспільство в країні, що трансформується”, потрібно заповнити реєстраційну форму.

Реєстрація відкрита до 17:00 год 15 квітня 2018 року. Відбір учасників заходу здійснюватиметься на конкурсній основі. З огляду на масштаб події, організатори очікують близько 300 учасників, відтак зможуть забезпечити відшкодування транспортних витрат для обмеженої кількості гостей. Учасники, які потребують відшкодування цих витрат - мають зазначити це при заповненні форми.

Крім цього, учасники мають унікальну нагоду доповнити програму Форуму Десятиліття своїм змістом. Для цього буде запропоновано вільний простір (приміщення орієнтовно для 50 осіб) до 2х годин часу для проведення учасниками заходів (презентації, дискусії, інше) паралельно з основними подіями Форуму. Для того щоб скористатися можливістю, учасники мають повідомити про свою ідею та заповнити коротку форму до 17.00 год 6 квітня 2018 року. Організатори Форуму неодімнно зв'яжуться для зясування деталей та узгодження дати та часу проведення запропонованого заходу.

У разі будь-яких питань, пропозицій чи коментарів можна писати на електронну скриньку: [email protected] 

Довідка: Захід відбувається в рамках проекту «Громадський пояс Донбасу», за фінансової підтримки представництва Європейського Союзу в Україні та програми DOBRE від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Контакти

  • Західноукраїнський ресурсний центр
  • [email protected]
  • +38 (032) 297-66-24
  • https://zurc.org/uk
  •  https://www.facebook.com/zurc.ua/

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.