Громадська ліга Україна-НАТО при підтримці Міністерства закордонних справ України спільно із регіональними організаціями проводить серію просвітницьких семінарів з Євроінтеграції по всій Україні.
13 жовтня 2008 року в Інституті регіонального управління та економіки міста Кіровоград пройде черговий семінар в рамках проекту просвіти суспільства з євроінтеграційних процесів.
До участі у заході запрошуються всі бажаючі.
Початок семінару о 8.30.
Коментарі