bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конференція «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу» (Київ)
19.02.2018

26 лютого 2018 року за адресою вул. Госпітальна, 4, Київ 01601, Україна, відбудеться конференція «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: три роки на шляху України до єдиного європейського економічного простору». 

Початок реєстрації – 10:30. Початок заходу – 11:00.

Організатором заходу є Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень.  

Захід проводиться в рамках проекту «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: оцінка економічних реформ в регіонах України на шляху до впровадження зони вільної торгівлі з ЄС», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з Асоціацією регіональних аналітичних центрів. Реалізація проекту стала можливою в рамках ініціативи «Просування реформ в регіони» Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ) та «Європейської правди» за сприяння Європейського Союзу.  

Під час заходу буде презентовано Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу, результати його розрахунку по Україні і областях за 2014 – 2016 роки, обговорено процес інтеграції України до європейського економічного простору та тенденції вітчизняного економічного розвитку.

Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу є інструментом для порівняльного оцінювання ступеня зближення регіональних економічних систем України з ЄС, до складу якого входять індикатори глибини торговельно-економічних зв’язків регіону з ЄС та індикатори рівня інституційної підтримки, яку обласні державні адміністрації мають забезпечувати для підтримання євроінтеграційного поступу. 

До участі у заході запрошуються: представники органів державної влади та регіональних органів влади і самоврядування, Представництва ЄС в Україні, організацій, що займаються питаннями дослідження економічної політики в Україні, дослідники та науковці у сфері економіки, представники бізнесу, журналісти, зацікавлені представники широкої громадськості та громадські експерти.

Для реєстрації потрібно перейти за посиланням:

https://goo.gl/forms/FTVNTy8UKi1F2Ye33

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.