Конференція «Сучасні виклики для сільського зеленого туризму України» (Київ)

Конференція «Сучасні виклики для сільського зеленого туризму України: правові, освітні, організаційні та ринкові аспекти» відбудеться в Києві 1 березня 2018 року. Дедлайн – 27 лютого 2018 року. 

Перевіреним світовою практикою способом підвищення доходів сільського населення є розвиток сільського зеленого туризму. Наразі в Україні відсутня системна загальнодержавна політика в цій сфері. Для подолання проблем, які гальмують розвиток сільського зеленого туризму на базі особистих селянських та фермерських господарств, необхідне широке використання європейського досвіду та якнайшвидше створення належного законодавчого поля.

Про це йтиметься під час проведення конференції «Сучасні виклики для сільського зеленого туризму України: правові, освітні, організаційні та ринкові аспекти».

Дата проведення: 1 березня 2018 року.

Початок: о 13:00

Місце проведення: м. Київ, Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ», вул. Б. Хмельницького, 8/16, станція метро «Театральна».

До обговорення пропонуються такі питання: 

 • шляхи подолання фактичної дискримінації селян, які займаються маломасштабним виробництвом продуктів харчування та наданням послуг сільського зеленого туризму;
 • проблеми законодавчого визначення діяльності сільських господарів і членів їх родин з надання послуг сільської гостинності в сфері сільського зеленого туризму (законопроекти №2232а та №7400, про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері туризму); 
 • утворення системних та прийнятних, як для господарів, так і для відпочиваючих, стандартів сільського зеленого туризму (сільська гостинність);
 •  кластер як модель об’єднання розрізнених садиб сільського зеленого туризму;
 •  інформаційний та правовий захист власників особистих селянських та фермерських господарств, які надають послуги сільського зеленого туризму - членів Спілки СЗТ України;
 • модернізація навчальних програм для підготовки робітників та фахівців для цієї сфери.

На конференції буде презентовано брошуру «Сільський зелений туризм - від роз’єднаних садиб до територіальних кластерів».

Захід проводить ГО «Спілка СЗТ України» за підтримки проекту ПРООН в Україні «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств», що реалізується за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

Форма реєстрації на участь - за посиланням: goo.gl/FVjkjp

Реєстрація завершується 27 лютого 2018 року.  

З питань реєстрації та участі звертайтесь до Ірини Околович, e-mail: [email protected], тел.: +38 097 31-47-507.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 490-69-88.  

Акредитація журналістів: [email protected], (050) 913-68-35, Анастасія Марченко.

Контакти

 • Ірина Околович +38 097 31 47 507; 044 490 69 88
 • ГО «Спілка СЗТ України»
 • [email protected]
 • http://www.greentour.com.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.