bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Форум «Українське суспільство: нові виклики у пошуку змістів взаємодії між владою та громадськістю»

1 березня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА та Посольство Великобританії в Україні запрошує представників громадянського суспільства, науковців, журналістів та урядників на форум «Українське суспільство: нові виклики у пошуку змістів взаємодії між владою та громадськістю. Інноваційні підходи до належного діалогу. Консультації як інструмент публічної партисипації» поділитися досвідом та обговорити можливості застосування публічного діалогу і, зокрема, інструменту публічних консультацій у впровадженні реформ в Україні. Дедлайн - 22 лютого 2018 року.

Разом зі спікерами учасники розглянуть практичні кейси імплементації двостороннього діалогу “влада-громада”, в тому числі в умовах функціонування об’єднаних територіальних громад. Дискутуватимуться також загальні питання концепції деліберативної демократії й готовності  українського громадянського суспільства до участі у реформах, обговорюватиметься проект Закону “Про публічні консультації”.

Окремим фокусом Форуму стане презентація результатів дослідження “Участь громадськості в процесі децентралізації”. Учасники проекту, які проводили оцінювання, переконані, що  успішність реформи децентралізації залежить не лише від інституційної спроможності та політичної волі місцевих посадовців та депутатів, але і від рівня безпосередньої активності та участі мешканців в реалізації реформи на усіх її етапах. Наскільки ж громадяни є “включеними” в цей процес – можна буде дізнатися безпосередньо на Форумі.

Форум відбуватиметься у просторі для заходів “INVERIA” (м. Київ, вул. Володимирська, 49А). Для учасників з інших міст передбачено компенсацію витрат на проїзд. Для участі у Форумі  потрібно заповнити реєстраційну форму до 12:00 22 лютого: https://goo.gl/mbxK94. Організатори зв’яжуться з відібраними учасниками наступного дня.

Попередня програма заходу додається.

Довідково: Проект “Підтримка реформи децентралізації в Україні” виконується Громадянською мережею ОПОРА за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Контакти

  • Андрій Токарський
  • координатор проекту
  • Громадянська мережа ОПОРА
  • 0636179693
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.