Результати 3-ї хвилі громадського моніторингу візової політики і практики Генерального Консульства Республіки Польща в місті Луцьку
В рамках реалізації проекту “Громадське сприяння набуття Україною безвізового режиму з ЄС: досвід м. Луцьк” Асоціацією захисту прав молоді Волині було проведено поглиблене спостереження за діяльністю Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку, проведене інтерв’ювання відвідувачів консульства та включене спостереження (експеримент) із записом на візову співбесіду з повним проходженням візової процедури.
Дане дослідження є продовженням моніторингової діяльності організації у 2008 році.
Проведене дослідження візової практики Генерального консульства Республіки Польща у м. Луцьку в контексті імплементації Угоди про спрощення візового режиму в Україні (зібрано масив даних про роботу консульства та виконання ним «Угоди про спрощення візового режиму між Україною та ЄС»).
Подібні дослідження проводились біля стін усіх консульств країн ЄС, що є в містах України.
Під час круглого столу Луцьку його учасники зможуть дізнатися, хто частіше звертається до консульства Польщі з метою отримати візи, якою є реальна мета поїздки до сусідньої країни, як ставляться працівники консульства до осіб, які подають документи, чи скоротилися черги біля консульства після ратифікації Україною Угоди про спрощення оформлення віз.
До участі у круглому столі запрошені представники Генерального Консульства Республіки Польща, що в м. Луцьк, Центру миру, конверсії та зовнішньої політики (м. Київ), Міжнародного Фонду «Відродження», Луцької міської ради, Волинської обласної ради, громадських організацій та ЗМІ Волині.
Круглий стіл відбудеться 13 жовтня у конференц-залі готелю Україна, початок о 10:00.
Проект реалізується за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.
Коментарі