bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конференція для громадських активістів «Робимо місцеві ініціативи ефективними» (Полтава)

Товариство Лева приймає заявки на участь в конференції для громадських активістів східних областей України «Робимо місцеві ініціативи ефективними». Дедлайн - 24 січня 2018 року.

Захід буде цікавим та корисним для презентації ідей, пошуку партнерів, отримання інформації про нові ініціативи та можливості. У межах конференції буде можливість обговорити тенденції розвитку громадянського суспільства у східних регіонах України, почути історії успіхів як окремих організацій так і мереж. Буде можливість вдосконалити свої навики в розробці стратегій діяльності та роботи з медіа, дізнатися цікаві аспекти роботи з місцевими громадами та вивчити інструменти моніторингу й оцінювання своєї діяльності. Будуть розглянуті питання інформаційної безпеки в діяльності НУО, роботи з гендерними аспектами у повсякденній діяльності, ефективної співпраці з місцевими освітніми закладами та багато іншого.

Учасники зможуть обговорити досвід, який всі громадські активісти отримали за останній рік та обговорити роль місцевих ініціатив у подальшому розвитку України.

Захід відбудеться 26 січня 2018  року в місті Полтава. Заявки на участь приймаються до 12.00 середи, 24 січня 2018 року.

Організатори конференції забезпечують проживання (1 доба, або 25/26 січня або 26/27 січня) та харчування учасників, а також компенсують вартість проїзду.

До участі у форумі запрошуються громадські організації, ініціативні групи, які діють на місцевому рівні, хочуть поділитися своїм досвідом, та вмотивовані до розвитку та налагодження партнерств.

Для подачі заявки на участь в конференції необхідно заповнити аплікаційну форму за адресою: https://goo.gl/6fX4Uo

Усі учасники/ці будуть поінформовані про результати відбору. Програму конференції буде вислано після підтвердження участі.

Контакти

  • Андрій Нечипорук
  • Товариство Лева
  • [email protected]
  • +38 067 6733833
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.