Міністерство освіти і науки України, Закарпатський державний університет, Наукове товариство студентів та аспірантів ЗДУ, Комітет з питань інтеграційної політики та міжнародний зносин Фундації «МАТЕЗІС» запрошують усіх бажаючих взяти участь у роботі Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Особливості процесів інтеграції України в світовий політико-правовий та соціально-економічний простір», яка проходитиме 15-17 жовтня 2008 року в м. Ужгород(Закарпатська обл.).
Робочі мови конференції: українська, російська.
Тези доповідей будуть опубліковані у збірнику наукових матеріалів за підсумками конференції. Учасники отримають сертифікати про участь у конференції.
Матеріали доповіді разом із заявкою на участь мають бути відправлені на поштову та електронну адресу до 10 жовтня 2008 року.
Коментарі