bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конференція «Психосоціальна підтримка осіб з травмою війни: міжнародний досвід та українські реалії»

Запрошення взяти участь у Всеукраїнській конференції «Психосоціальна підтримка осіб з травмою війни: міжнародний досвід та українські реалії», яка відбудеться 28 лютого 2018 році у місті Маріуполь. Дедлайн подачі - 21 лютого 2018 року.

Тематичні напрямки роботи конференції:

 • війна як психотравмуючий досвід: теоретико-методологічні й конкретно-історичні аспекти;
 • філософські та психологічні засади посттравматичного відновлення;
 • засоби соціально-психологічної й психотерапевтичної допомоги постраждалим унаслідок  бойових дій;
 • психолого-педагогічний супровід дітей з травмою війни;
 • проблеми соціально-психологічної адаптації внутрішньо переміщених осіб;
 • психологічна допомога військовослужбовцям, що виконують свій обов’язок у зоні бойових дій, перебувають на лікуванні й реабілітації, та їхнім родинам;
 • волонтерський рух: соціально-психологічний вимір діяльності;
 • місце та роль неурядових організацій у підтримці осіб з посттравматичним синдромом;
 • державний сектор, неурядові організації, місцеві громади у справі соціально-психологічної допомоги особам з травмою війни: шляхи співпраці;
 • переміщені ВНЗ: особливості організації національно-патріотичного виховання та психологічної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях.

У межах конференції відбудеться круглий стіл на тему: «Методики та інструменти викладання в группах, де навчаються особи з травмою війни».

Участь у конференції є безкоштовною. Матеріали приймаються до 21 лютого 2018 р.  включно, на адресу електронної пошти laborantgumdisz@gmail.com, тема листа – «Конференція 2018»

Програму конференції та збірник матеріалів конференції в електронному вигляді (PDF-формат) буде надіслано авторам до початку її роботи та розміщено на офіційному сайті Донецького державного університету управління). Доповідачі, у разі безпосередньої участі у роботі конференції, отримають сертифікат учасника. Учасники конференції, які виявлять бажання отримати друкований варіант збірника матеріалів конференції, мають зв’язатися щодо його замовлення з контактними особами за телефонами, зазначеними нижче. Можлива як очна, так і заочна участь у конференції. Оргкомітет залишає за собою право відбору матеріалів для публікації.

До тексту матеріалів додається заповнена анкета учасника, яка містить відомості про автора. Робочі мови конференції – українська, англійська.

Контакти: e-mail: laborantgumdisz@gmail.com

Контактні особи: Ляшова Анна Сергіївна - тел.: 095-08-61-993, 096-22-62-565; Никифоренко Андрій Ростиславович - тел.: 095-52-18-965, 097-47-91-370

Поштова адреса: Донецький державний університет управління (м. Маріуполь). 87528, м. Маріуполь, вул. Аеродромна, 7, ауд. 401, кафедра гуманітарних дисциплін.

Вимоги до оформлення матеріалів:

Тези, що висвітлюють результати теоретичних студій, мають включати такі елементи: 1) актуальність дослідження із теоретико-методологічним обґрунтуванням проблеми; 2) мета дослідження; 3) результати теоретичного аналізу проблеми; 4) висновки, що містять опис можливостей практичного використання отриманих результатів.

Тези, що висвітлюють результати емпіричних студій, повинні містити: 1) актуальність дослідження із теоретико-методологічним обґрунтуванням проблеми; 2) мета дослідження; 3) методика та організація дослідження; 4) результати дослідження; 5) висновки, що включають опис можливостей практичного використання отриманих результатів.

Тези приймаються українською, англійською мовами, обсягом від 2 до 5 сторінок формату А4 в електронному вигляді. Текст доповіді вводиться з мінімальним форматуванням.

При наборі тексту слід дотримуватися наступних вимог:

1)вимкнути «перенос»;

2) відступ першого рядка кожного абзацу робиться автоматично через меню Microsoft Word (Формат – Абзац – перший рядок: відступ на: 1,27 см);

3) береги: 2 см;

4)  шрифт – Times New Roman, розмір – 14; інтервал – 1,5;

5)відстань між словами – не більше одного інтервалу.

Матеріали мають бути оформлені наступним чином:

1.  Шифр УДК (ліворуч, напівжирним).

2.  Прізвище, ім’я, науковий ступінь, вчене звання, посада автора/авторів (праворуч, напівжирним курсивом).

3.  Назва доповіді ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ, напівжирним, вирівнювання – по центру).

4. Текст доповіді (вирівнювання основного тексту – по ширині).

5. Після тексту – англійський варіант прізвища, імені автора/авторів та назви доповіді.

6. СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ (ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ, напівжирним, вирівнювання – по центру) подається з послідовною нумерацією відповідно до розміщення їх у тексті. Бібліографія оформлюється за стандартом, затвердженим ВАК України.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.