Спіч-практикум «Вікно можливостей» (Дніпро)

20 жовтня 2017 року у круглій залі #ДніпроОДА (проспект Поля, 1) відбудеться спіч-практикум «Вікно можливостей». Початок спіч-практикуму о 10:30. Реєстрація учасників з 10 години. Дедлайн - 19 жовтня 2017 року.

Інновації та перспективи для дніпрян. У рамках проекту Dnipro StartUP Club відбудеться спіч-практикум «Вікно можливостей». Власний бренд — як ключ до успіху та лідерства. Побудова кар’єри, започаткування smart-бізнесу, успішні кейси.

Свої програми презентують Інститут податкових реформ, Creative Business Foundation, «Європейська молодіжна ліга». Ексклюзивний досвід і поради представить медіа-експерт, Посол доброї волі ООН, Голова правління Громадське радіо Андрій Куликов.

Dnipro StartUP Club реалізується спільно з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією. Будуть презентовані ініціативи ДніпроОДА щодо створення комфортного та інноваційного середовища для продукування та реалізації креативних ідей розвитку Дніпропетровського регіону.

Запрошуємо 20 жовтня до круглої зали #ДніпроОДА (проспект Поля, 1). Початок спіч-практикуму о 10:30 (реєстрація учасників з 10 години).

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації:
https://goo.gl/forms/akaj8U4qroBslkPM2

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.