bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Києві обговорять новітні підходи з вивчення німецької мови

13 жовтня у Києві відбудеться конференція про сучасну методику  вивчення немовних предметів іноземними мовами «CLILiG в Україні – фахове та мовне інтегроване вивчення німецької мови: можливості, переваги та завдання». 

Учасники з 34 міст України разом з міжнародними експертами обговорять успішну реалізацію CLILiG у різних європейських країнах, а також розглянуть вже реалізовані проекти в українських школах та можливості міжнародного співробітництва. Наукова конференція організована Goethe-Institut в Україні спільно із Міністерством освіти і науки України для директорів шкіл, вчителів, викладачів вузів, методистів та керівників обласних департаментів освіти, представників Міністерства освіти і науки України, Малої академії наук України.

Методика  CLILiG спрямована на об’єднання двох важливих функцій: одночасно навчати загальновживаній та спеціалізованій німецькій лексиці. Професійно сплановане навчання за цією методикою розвиває більш високий рівень мовної та предметної компетенції. Ми вважаємо, що мотивація до навчання підвищується, коли іноземна мова вивчається з користю для майбутнього фаху. Наприклад, в німецьких школах є популярним вивчення географії паралельно з  англійською. Цікаво, що залежно від місцевого контексту можливі різні способи реалізації методики CLILiG”, - розказує керівник мовного відділу Goethe-Institut в Україні Сюзанне Бекер.

Ключові питання конференції:

1. Комбінування фахового та мовного інтегрованого навчання у так званих MINT-предметах (математика, інформатика, природничі та технічні науки);

2. Вимоги до освіти майбутніх вчителів-предметників та вчителів іноземної мови;

3. Оцінювання на занятті CLIL.

В рамках конференції також буде представлена дворічна програма освіти Goethe-Institut для вчителів українських шкіл. Конференція „CLILiG в Україні — фахове та мовне інтегроване вивчення німецької мови: можливості, переваги та завдання“ проводиться за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини в рамках Українсько-німецького року мов 2017/2018.

Місце: м.Київ, готель «Президент», вул. Госпітальна, 12

Дата і Час: 13.10.2017р. з 10.00 до 17.30 год

Детальна інформація: http://bit.ly/2wLKNb7

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.