bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Круглий стіл «Реалізація ветеранами та учасниками АТО права на отримання житла»

Громадська організація «Правозахисна Група «Січ» запрошує до участі у круглому столі на тему «Реалізація ветеранами та учасниками АТО, а також членами їх сімей права на отримання житла». Захід відбудеться 12 вересня 2017 р. у м. Дніпро.

Цільова аудиторія - представники недержавних організацій, об’єднань ветеранів та учасників бойових дій, співробітники виконавчих органів державної влади та місцевого самоврядування Дніпропетровської області.

Мета заходу - інформування ветеранів та учасників АТО, а також членів їх родин щодо можливостей та механізмів реалізації права на отримання житла.

На заході відбудеться обговорення наступних питань:

  • Державні програми цільової підтримки на отримання житла;
  • Стан і проблеми реалізації права власності на безхазяйне нерухоме майно;
  • Взаємодія громадських організацій та органів виконавчої влади у вирішенні житлових проблем ветеранів та учасників АТО, членів їх сімей.

Круглий стіл відбудеться у приміщенні Дніпровської центральної міської бібліотеки (3-й поверх, лекційна зала) за адресою: м. Дніпро, вул. Воскресенська, 23. Початок о 10-00 годині.

Участь у заході безкоштовна, вхід вільний без попередньої реєстрації. Учасникам буде відшкодована вартість проїзду. Для цього потрібно надати організаторам квитки у обидві сторони. (Відшкодування відбувається виключно за наявності квитків).

Захід здійснюється у рамках проекту «Правова підтримка ветеранів та учасників антитерористичної операції і членам їх сімей в Дніпропетровській області», що  впроваджується  Громадською організацією «Правозахисна Група «Січ» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Організатор – Громадська організація «Правозахисна Група «Січ»

E-mail: [email protected]

Телефони: (056)7673987; 095 90 333 61; 068 762 000 9.

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

  • Громадська організація «Правозахисна Група «Січ»
  • [email protected]
  • (056)7673987; 095 90 333 61; 068 762 000 9
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.