bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

IIІ Міжнародна конференція «Соціальна відповідальність бізнесу» (Львів)
10.03.2017

Запрошуємо до участі у IIІ Міжнародній конференції «Соціальна відповідальність бізнесу» (м.Львів), щоб спільно обговорити відносини із споживачами як складову СВБ. Дедлайн - 20 березня 2017 р.

В Україні, де за останні роки громадянське суспільство набирає обертів, соціальні та благодійні ініціативи з мертвих проектів на папері перетворюються у реальні інструменти, здатні змінювати світ довкола. Більше того, підприємливі українці створили новий унікальний формат соціального підприємництва, який об’єднує соціально активних людей для досягнення спільної благої цілі.

Соціальне підприємництво може мати різні моделі, проте всіх їх об’єднує одне: підхід до бізнесу, де підприємці орієнтуються не на отримання прибутку, а на соціальну віддачу. Підприємці хочуть зробити світ кращим, впроваджують нові підходи вирішення соціальних проблем. Якість продукту – є одним із них.

Тож маємо за честь запросити Вас до участі у IIІ Міжнародній конференції «Соціальна відповідальність бізнесу», щоб спільно обговорити відносини із споживачами як складову СВБ, яка відбудеться 22 березня 2017 року у місті Львові. Також у рамках заходу відбудеться практичний семінар з розробки КСВ-стратегій компаній.

Оскільки робочою темою цьогорічного заходу є орієнтованість на клієнта, учасники працюватимуть за наступними напрямками:

 • управління якістю та безпека продукту як частина СВБ,
 • відносини зі споживачами як невід’ємна частина стратегії і звітності з корпоративної соціальної відповідальності,
 • маркетинг продукту та європейські та вітчизняні орієнтири якості продукції/послуги?
 • взаємовідносини із споживачами: як вони можуть впливати на компанію,
 • права людини і робота із споживачами,
 • як оцінити лояльність споживачів
 • залучення споживачів у КСВ компанії.

Основні завдання заходу:

 • об’єднати широке коло керівників бізнесу, представників органів влади та контролю, громадських організацій та асоціацій, експертів задля пошуку партнерів,  обміну досвідом з управління якістю, напрацюваннями та задумами на майбутнє;
 • згенерувати нові ідеї та плани щодо включення соціального аспекту якості продукту до бізнес-стратегій компаній;
 • навчити КСВ-звітності представників компаній.

5-6 найбільш мотивованим учасникам Семінару з розробки КСВ-стратегій компаній буде запропоновано безкоштовні послуги з розробки такої стратегії підприємства від спеціалістів Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

Захід відбудеться 22 березня 2017 року, у Палаці Потоцьких (вул. М. Коперника, 15, м. Львів). Початок о 10.00.

Реєстрація є обов’язковою. Оргкомітет відбере учасників на підставі надісланих анкет. Реєстрація за посиланням: http://lcci.com.ua/events/event/iii-mizhnarodna-konferenciya-socialna-vidpovidalnist-biznesu/

Про участь Вас повідомлять мейлом не пізніше 20 березня 2017 року.

Участь у заході – безкоштовна.

Оргкомітет ІІІ Міжнародної конференції «Соціальна відповідальність бізнесу»:

Львівська торгово-промислова палата, Стрийський парк, 14, м. Львів, 79011

тел./факс: +38 032 295 63 17, e-mail: [email protected] , www.lcci.com.ua

Контакти

 • Оргкомітет ІІІ Міжнародної конференції «Соціальна відповідальність бізнесу
 • +38 032 295 63 17

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.