bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Круглий стіл «Права людини в діяльності української поліції – 2016: підбиття підсумків» (Київ)
01.03.2017

10 березня об 11:00 у приміщенні Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (вул. Інститутська, 21/8) відбудеться круглий стіл «Права людини в діяльності української поліції – 2016: підбиття підсумків». Захід організовує  Експертна група «Поліція під контролем» за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Круглий стіл ПЛ-2016

Учасники круглого столу обговорюватимуть стан дотримання прав людини поліцією протягом 2016 року. Експерти правозахисних організацій нададуть Національної поліції України рекомендації, які  мають бути враховані у межах реформи правоохоронних органів, що триває в Україні.

Під час заходу буде представлено науково-практичне видання «Права людини в діяльності української поліції – 2016» – щорічний огляд стану дотримання прав людини в діяльності поліції, мета якого полягає у наданні цілісної картини дотримання права на життя, заборони катування та жорстокого поводження, свободи та особистої недоторканості та інших основоположних прав людини.

У роботі круглого столу братимуть участь представники Національної поліції України різних департаментів, автори науково-практичного видання, представники правозахисних організацій та міжнародних інституцій.

Захід організовує  Експертна група «Поліція під контролем» за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Для охочих взяти участь у обговоренні необхідно заповнити онлайн-форму до 10.00 10 березня 2017 року.

Телефон для довідок: (098) 96 94 620, Євген Крапивін

Довідково

Експертна група «Поліція під контролем» – платформа правозахисних організацій, яка здійснює комплексні дослідження стану дотримання прав людини в діяльності української поліції.

Організації-засновники: Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності української поліції (Асоціація УМДПЛ); Центр політико-правових реформ; Експертний центр з прав людини.

Детальніше про діяльність Експертної групи: http://police-experts.info/

Контакти

  • Експертна група «Поліція під контролем»
  • (098) 969 46 20

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.