bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Ініціативна зустріч форуму «Батьки за раннє втручання в Україні» (Одеса)

1 березня 2017 року у місті Одеса відбудеться ініціативна зустріч Одеської регіональної платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні».

Захід організовано в рамках проекту ЄС «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні».

Проект запроваджують Міжнародна громадська організація HealthProm (Лондон), Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) та Благодійний фонд «Інститут раннього втручання» (Харків) як частину програми «Батьки за раннє втручання в Україні».

Раннє втручання є всесвітньо визнаним підходом, який продемонстрував свою ефективність і економічність, яка максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу. Це є важливим фактором в запобіганні відмов від дітей / розміщення їх в інтернатних установах і знижує ймовірність низьких довгострокових результатів для дітей та їх сімей. РВ включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше, в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім’ї, а також орієнтована на співпрацю та партнерство з батьками, і, таким чином, відхід від застарілої і вузької медичної моделі, яка не включає батьківдитини, а також зв’язок з надавачами соціальних та освітніх послуг, широкими колами  громадськості.

Запрошуємо взяти участь:

Що?      Ініціативна зустріч Одеської регіональної платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні»

Коли?   1 березня  2017 р., 10:00

Де?       Impact HUB, вул. Грецька, 1-а, Одеса

 Учасники:

 - Олена Скрипко – координатор Програми «Батьки за раннє втручання в Україні»,

-Олена Коваленко– спеціаліст  напряму «Комунікації з раннього втручання» Програми,

- Наталія Сергієнко – спеціаліст напряму «Комунікації з раннього втручання» Програми, мати дитини з особливими потребами,

- Оксана Кривоногова - кандидат психологічних наук, керівник центру раннього втручання.

До участі запрошені співробітники представництва Європейського Союзу в Україні. Також запланована участь в заході представників керівництва Одеської облдержадміністрації та департаменту охорони здоров’я та соціальної політики Одеської міськради.

Контакти для ЗМІ: т.050328578 Олег Трачук e-mail: rvu.parents@gmail.com.

 Довідкова інформація:

Захід пройде у рамках Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні». Цю платформу створено як основу для участі недержавних організацій у формуванні державної політики раннього втручання в Україні.

Контакти

  • Олег Трачук
  • 050328578
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.