12 липня 2009 року об 11.00 у прес-центрі Житомирського міськвиконкому (м. Житомир, в. Майдан Рад 4/2) відбудеться прес-конференція, присвячена початку програми „Впровадження статуту територіальної громади м. Житомира”, яка реалізується Житомирським обласним центом молодіжних ініціатив спільно з Житомирською міською радою та Житомирським міським Фондом розвитку громади за підтримки Агентства США з міжнародного Розвитку (USAID) та Міжнародного фонду «Відродження».
Ціллю програми є розробка, громадське обговорення та впровадження Статуту територіальної громади м. Житомира, спрямованого на збільшення та удосконалення існуючих інструментів прямої демократії для конструктивного впливу громадян на місцеву владу, розробку та прийняття стратегічних планів розвитку міста, підвищення професійного рівня недержавних організацій, громадських активістів у напрямку впливу на процеси прийняття рішень органами місцевого самоврядування заради просування позитивних соціально-економічних перетворень у місті.
Акредитація: на місці проведення прес-конференції, у прес-центрі Житомирського міськвиконкому.
Початок реєстрації: з 10.30 – 11.00.
Початок заходу: 11.00.
Адреса: м. Житомир, в. Майдан Рад 4/2 (прес-центр Житомирського міськвиконкому).
Додаткову інформацію можна отримати у Прес-службі Центру за телефоном 8 (0412) 41-89-82. 8 097 280-12-43
Коментарі