Суспільна ініціатива «Молодь. Наше слово» (Полтава)

22-23 квітня Представництво Фонду ім. Ф. Еберта у співпраці з СД Платформою запрошують молодіжних лідерів, представників громадських та політичних організацій до участі в суспільній ініціативі «Молодь. Наше слово», що відбудеться в м. Полтава.

Суспільна ініціатива «Молодь. Наше слово» - це унікальна комунікативна платформа, що розроблена з метою створення відкритого простору для обговорення та вирішення соціальних проблем молоді кожного регіону України. 

Молодь сказала своє “слово” вже в семи яскравих містах України: Київ, Харків, Кіровоград, Миколаїв, Одеса, Вінниця та Камянець-Подільський. На черзі найгостинніще місто України - Полтава.

Запрошуємо молодіжних лидерів, представників громадських та політичних організацій, малого та середнього бізнесу, студентів, активістів, експертів на “нейтральну територію” для обговорення та вирішення актуальних “болючих” проблем сучасного молодіжного середовища.

Головні теми суспільної ініціативи - три актуальні проблеми:

  • Освіта. Інструмент чи формальність?
  • Вірус безробіття: чи є вакцина?
  • Соціальна інтеграція молоді.

Унікальний формат заходу: 7 тез- 7 слайдів - 7 хвилин надасть можливість максимально продуктивно використати відведений час та залучити до обговорення якомога більше спікерів. 

Захід відбувається за підтримки Регіонального Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні, а також об”єднання молодих прогресивних людей СД Платформа.

Приєднуйтесь та реєструйтесь до 18 квітня за посиланням

Контакти

  • СД Платформа
  • https://www.facebook.com/NewSDPlatform/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.