bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Форум «Демократичні цінності і права людини в умовах воєнного конфлікту» (Кам’янець-Подільський)
28.03.2016

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та Українська соціальна академія запрошують взяти участь у міжнародному форумі «Демократичні цінності і права людини в умовах воєнного конфлікту».

У сучасних, переповнених плюралізмом світоглядів, суспільствах можемо спостерігати випадки, коли міжнародні погодження стосовно прав людини перестають бути загальноприйнятими. Наслідками цього є масові приклади соціальної несправедливості, необґрунтоване обмеження прав і свобод. Українське суспільство в цьому контексті також не є винятковим. Саме тому ціллю форуму є розгляд реального стану прав людини крізь призму суспільної етики і моралі та окреслити перспективи для покращення регулювання і захисту цих прав державними нормами з метою об’єднати фрагментоване українське суспільство в єдине ціле.

Основні теми форуму:

 • Демократизація, права людини та розвиток громадянського суспільства
 • Моральний вимір людських прав і свобод
 • Мораль і право в контексті "гібридної війни"
 • Демократія, права людини та врядування
 • Захист прав людини як об’єднуючий фактор соціальних груп, національних меншин і релігійних громад у суспільстві
 • Проблема прав людини та розвиток громадянського суспільства
 • Вплив реформ на права людини в Україні

Запрошуємо всіх бажаючих науковців, викладачів, юристів, політологів та усіх інших професіоналів та експертів у сфері прав людини до участі в конференції та надсилання своїх напрацювань, що висвітлюють одну із вищезгаданих проблематик. Особливістю формату проведення конференції є те, що учасники долучаються до обговорення своїх ідей із запрошеними провідними іноземними та вітчизняними експертами. Безпосередньо виступи з тезами не передбачаються, але вони будуть опубліковані в окремому збірнику для взаємного ознайомлення з різними точками зору та науковими напрацюваннями учасників конференції.

До друку приймаються матеріали, які мають науково-практичну цінність і відповідають таким вимогам:

 1. шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал 1,5;
 2. обсяг статті – від 10 до 15 сторінок, есе – до 10 сторінок;
 3. мова публікації: українська, російська, англійська, польська;
 4. посторінкові посилання на використані джерела та літературу;
 5. наукова стаття повинна містити: українською/ російською та англійською мовами: відомості про автора (П. І. Б., місце роботи/ навчання, за наявності науковий ступінь), назву, коротку анотацію, ключові слова; формулювання дослідницької проблеми; актуальність дослідження; мету і завдання дослідження; опис джерельної бази; виклад основного матеріалу; висновки; список використаних джерел та літератури; контактна інформація автора (авторів) – електронна пошта, поштова адреса, телефон (не публікується, використовуються організаторами виключно для комунікації з авторами);
 6.  структура довільна, однак обов’язковим є визначення актуальності проблеми та практичне значення висновків;
 7. формат збереження статті – текстовий редактор Word; у назві файлу вказати   прізвище автора (наприклад, humanrights_Petrenko.doc).

Кінцевий термін подачі реєстраційних заявок та статей – 17 квітня 2016 року. Матеріали, що надійдуть пізніше вказаного терміну, розглядатися не будуть. Про відповідність надісланих матеріалів та прийняття до друку авторам повідомлятимуть у 3-денний термін. Якщо впродовж цього терміну підтвердження отримання статті не надійде, прохання звернутися до організаторів Форуму за вказаною контактною адресою. Матеріали статей та есе авторам не повертаються.

Робочі мови конференції – українська, англійська.

Публікація статей у збірнику матеріалів форуму за умови їх відповідності вище зазначеним критеріям є безкоштовною. Матеріали публікацій, будь ласка, надішліть на електронну адресу: [email protected]. У темі листа обов’язково вкажіть "Форум".

Для участі у Форумі прохання до 17 квітня 2016 року заповнити електронну форму реєстрації.

Увага! Подача заявки не є автоматичним підтвердженням участі у конференції. З огляду на обмежену кількість міст Оргкомітет форуму у відповідь на заповнену заявку надішле кожному учаснику підтвердження участі. Без такого підтвердження участь у конференції – неможлива. Оргкомітет залишає за собою право задовольнити не всі отримані заявки.

Участь в форумі є безкоштовною. Харчування та проживання також забезпечуються організаторами. Учасники сплачують лише транспортні витрати на доїзд до місця проведення модуля. Кількість місць – обмежена.

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.