11 жовтня, на честь другої річниці з запуску інформаційного проекту UNISTUDY відбудеться (не)круглий стіл на тему «Навчання за кордоном – це реально!».
(Не)круглий стіл збере людей, які переконалися на власному досвіді, що провести семестр в закордонному університет або з’їздити безкоштовно на семінар/літню школу/по обміну – це не щось фантастичне, а цілком реальна можливість.
Гості розкажуть, у яких проектах вони брали участь, як відбувався процес пошуку інформації, подачі аплікаційних форм та поділяться враженнями про відвідані програми.
Назва (не)круглий стіл є невипадковою, вона підкреслює неформальність заходу, аби спілкування пройшло в ненапруженій атмосфері. Також учасники не обмежені якимось «статусами» – кожен може бути одночасно «слухачем» та «експертом».
Крім живого спілкування за чаєм/пивом/соком/квасом відбудуться презентації організацій, які пропонують своїм членам участь у міжнародних програмах: European Youth Parliament-Ukraine, AEGEE, AIESEC. Потім буде нагода поставити питання.
Також заплановано презентацію можливостей отримання MBA-освіти за кордоном. Інформацією поділяться представники компанії MBA-Strategy.
Час та місце проведення: субота,14:00;
G-Club компанії GlobalLogic (вул. Боженка, 86-Д, – біля ст. м. «Палац Україна»)
Вхід на зустріч вільний, але за попередньою реєстрацією. Для участі треба заповнити невеличку анкету та надіслати її на адресу [email protected].
Коментарі