Міжнародна конференція Українського форуму благодійників «Стратегічна філантропія»

VIII Міжнародна конференція Українського форуму благодійників «Стратегічна філантропія: мистецтво змінювати світ» відбудеться в Києві (Президент-готель, вул. Госпітальна 12) 25 лютого 2016 р. Лідери галузі, тренери-практики із 8 країн. Подія року в секторі благодійності.

Проаналізуємо вплив благодійного сектору на стратегію розвитку України. Знайдемо ефективні шляхи переходу від адресної благодійності, яка набула масового поширення протягом останніх двох років, до стратегічної філантропії, спрямованої на розв’язання системних проблем. Конференція сконцентрується на дослідженні трьох питань: планування змін, стратегічний менеджмент організації та інструменти управління змінами.

Уперше в Україні     

1. Формування екосистеми сектору благодійності. Екосиситема – це середовище, в якому змагальність посилює потенціал конкурентів, народжує нові ресурси, а довкілля при цьому не вичерпується і не забруднюється. Про екосистеми бізнесу як шлях нового покоління уже говорять. Але про цю стратегію у благодійності ви почуєте вперше.

2. Інновації у благодійності – це нові підходи до розв’язання давніх проблем. Це можливість досягати результату, працюючи не більше, а не так, як досі. IT-мислення на службі у благодійності. "Інновації - єдиний шлях до перемоги", - казав Стів Джобс.

3. Теорія змін у благодійності – це реформа, яку ви не лише починаєте, а якою можете керувати на всіх етапах. Лідер – це той, хто готовий до змін іще до того, як вони постукали у двері.

4. Соціальне підприємництво як інвестиційно приваблива благодійність. Найбільш стабільні і успішні на Заході ті благодійні організації, які будують свою діяльність за принципом соціального підприємства: пропонують корисний конкурентний продукт – і тим самим досягають позитивних змін в екології, системі освіти, дотриманні прав людини.

5. Сектор благодійності – креативне агентство, адвокат і контролер реформ в Україні. Так, це можливо! І зіркові гості нашої конференції розкажуть і покажуть, як філантропічному середовищу бути не альтернативним урядом, а найбільшим лобістом змін на державному рівні.

Ключові спікери

На конференції слово матимуть найуспішніші практики філантропії з 8 країн світу: США, Велика Британія, Голландія, Румунія, Польща, Чехія, Сербія, Україна.

Зіркова гостя конференції – Фенелла Роуз, старший радник Інституту філантропії, експерт з консультування донорів та благодійників (Велика Британія).

Фенелла консультує приватних донорів та сім’ї щодо приватної благодійності у Великобританії та США. Вона є сертифікованим медіатором та коучем, членом Американської Федеральної колегії адвокатів. Здобула освіту на юридичному факультеті Колумбійського університету, США (Columbia Law School, JD) та в університеті Ексетера, Великобританія (BA).

Заходи конференції будуть цікавими перш за все для:

  • засновників, керівників та співробітників благодійних фондів та організацій;
  • приватних благодійників і волонтерів;
  • громадських організацій та їх об’єднань;
  • ініціативних груп громадян;
  • представників бізнесу, які займаються або планують займатися благодійністю;
  • представників влади та дипломатичного корпусу;
  • представників ЗМІ, які спеціалізуються на соціальній, політичній та економічній тематиці;
  • аналітикам і консультантам у сферах соціальної відповідальності, мас-медіа, зв’язків із громадськістю, стратегічного планування, регіонального розвитку, ІТ.

Перемагає той, хто мислить не стереотипно. Конференція УФБ – це концентрат нестандартних ідей і підходів до благодійності і державотворення.

Сайт конференції: http://www.blagodiynist.info

Стати учасником: http://www.blagodiynist.info/anketa.htm

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.