bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Хто представляє інтереси громадянського суспільства у відносинах Україна-ЄС
29.09.2008

2-3 жовтня 2008 року у Києві відбудеться семінар „Залучення громадянського суспільства до відносин між Україною та ЄС”, де Європейський соціально-економічний комітет, Національна тристороння соціально-економічна рада при Президентові України та громадські організації України зможуть обмінятися поглядами на можливість залучення громадянського суспільства до процесу переговорів щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Комісар ЄС з питань зовнішніх зносин Беніта Ферреро-Вальднер заявила: „Наше бажання глибших відносин з Україною відображається не лише у діяльності, передбаченій для урядів і державних органів, а і у турботі про людей. Суттєво важливо зближувати наших людей, нашу молодь, наших студентів і громадські організації”.

Серед доповідачів семінару Міністр праці та соціальної політики Людмила Денисова, Голова підкомітету з питань державного соціального страхування, розвитку соціального партнерства та діяльності об'єднань громадян сторін соціального партнерства Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці Михайло Папієв, Голова Федерації роботодавців України Юрій Бойко, Директор міжнародних програм Українського центру економічних і політичних досліджень ім. О. Разумкова Валерій Чалий та інші.

Відповідно до керівника відділу з питань зовнішніх зносин Європейського соціально-економічного комітету Філіпа Гамро-Дроца „цей семінар є важливим кроком вперед у відносинах між Комітетом і його українським партнером, Національною тристоронньою соціально-економічною радою”. Конкретною ціллю цієї зустрічі стане розробка пропозицій для створення Спільної ради громадянського суспільства Україна-ЄС, яка стане частиною Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Під час семінару планується чітко визначити інтереси та сподівання представників громадянського суспільства України та ЄС у Європейській політиці сусідства.
Європейський соціально-економічний комітет є дорадчим органом Європейської Комісії, Європейського Парламенту та Ради Європейського Союзу. Комітет складається з 344 членів, які призначаються країнами ЄС з числа роботодавців, працівників і різних груп інтересів громадянського суспільства.

Національна тристороння соціально-економічна рада була заснована у 2006 році як дорадчо-консультативний орган при Президентові України. До її складу входять 64 представники профспілок, організацій роботодавців і Уряду України.
Семінар відбудеться 2-3 жовтня у готелі „Опера” за адресою вул. Богдана Хмельницького 53 у Києві. Робочими мовами семінару є англійська, французька та українська.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, підчас семінару до Агнеси Дагіле (моб.: +32 475 55 72 47) чи Карела Говерта у Прес-службі Європейського соціально-економічного комітету,
99 rue Belliard, B-1040 Брюссель
Тел.: +32 2 546 9396/9586; моб.: +32 475 75 32 02
Ел-пошта: [email protected]
Веб-сайт: http://www.eesc.europa.eu/ 

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.