bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Міжнародна конференція EURINT 2016
28.12.2015

20-21 травня 2016 року при Центрі європейських досліджень Ясського університету ім. А.Й. Кузи, Румунія, відбудеться міжнародна конференція EURINT 2016, присвячена переосмисленню Східного партнерства в контексті конфлікту в Україні. Конференція організована у рамках однойменного проекту Жан Моне Програми Еразмус+ «Східне партнерство під напругою – час для переосмислення?».

На відкриття конференції із вступною лекцією завітає ініціатор Східного партнерства Радослав Сікорський! На q&a усі бажаючі матимуть можливість поставити запитання, вступити в дискусію, а також згодом у ході робочих сесій висловити власне бачення проблем та перспектив регіону.

Обмежене число  міжнародних учасників  має можливість отримати фінансову підтримку, що включає в себе оплату організаційного внеску, покриття витрат на проживання та дорогу.

Дедлайн для реєстрації: 29 лютого 2016!

Подробиці на офіційному сайті: http://cse.uaic.ro/eurint/

Контакти

Коментарі

Наталя Криворучко   3060 днів тому   #  

Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, хто саме може взяти участь у конференції? та яка буде робоча мова заходу? Дякуємо

  •   Пiдписатися на новi
Надія Бурейко   3060 днів тому   #  

Шановна Наталю, робоча мова конференції - англійська. Уся інформація щодо заходу розміщена на нашому офіційному сайті http://cse.uaic.ro/eurint/index.htm
Дякуємо!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.