10-11 грудня 2015 р., у приміщені Національного музею історії України (Володимирська, 2) відбудеться Щорічна науково-практична міжнародна конференція НМІУ.
Цього року заплановано заслухати 121 доповідь науковців, які представляють 33 установи з 12 міст України та 2 – з Польщі. Серед них – представники музеїв, історико-культурних заповідників, академічних інституцій, університетських осередків та інших закладів.
Пленарне засідання музей присвячує історії музейних колекцій та музейної справи. Основні напрями роботи секційних засідань: «Актуальні питання музеєзнавства» та «Ad fontes: музейні колекції як історичне джерело».
Посилання у мережі: https: //www.facebook.com/events/100321723658351/
Четвер, 10 грудня, о 9.30 відкриття Щорічної науково-практичної міжнародної конференції Національного музею історії України
Початок реєстрації учасників: 9.00
Конференція проходитиме 10-11 грудня 2015 р.
Коментарі