Конференція «Угода про асоціацію: унікальний шанс чи втрачені можливості?»

10 грудня 2015 року Міжнародний центр перспективних досліджень проводить конференцію «Угода про асоціацію: унікальний шанс чи втрачені можливості?» Як Україна скористалась можливостями відтермінування впровадження зони вільної торгівлі з ЄС?

Організатор: Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД)

Дата: 10 грудня 2015 року

Початок реєстрації: 9:30; відкриття конференції: 10:00

Місце: м. Київ, вул. Інститутська 14, 4-ий поверх (конференц-зала МЦПД)

Контекст: 1 листопада 2014 року набрала чинності Угода про асоціацію між Україною та ЄС. Однак для України продовжує діяти режим односторонніх преференцій у торгівлі з ЄС. За рішенням Ради ЄС та попередніх консультацій у форматі Україна-ЄС- Росія, повноцінне впровадження торгівельної частини Угоди розпочнеться 1 січня 2016 року. У 2015 році Україна мала нагоду максимально скористатись відтермінуванням Угоди, здійснити необхідні зміни на законодавчому рівні та підготувати український ринок для європейських товарів та послуг. Водночас, імплементація ЗВТ супроводжуватиметься низкою зовнішніх та внутрішніх викликів, які мають бути враховані Києвом та Брюсселем. А формування нових світових полюсів економічного зростання повинно спонукати Україну та ЄС до пошуку нових можливостей у світовій економіці.

Мета конференції: оцінити готовність України до повноцінного впровадження зони вільної торгівлі з ЄС, виявити потенційні ризики та можливості на цьому шляху.

Порядок денний:

Панель І

Запровадження глибокої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС: геополітичний вимір.

Василь Філіпчук - Голова Правління Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД)

Єва Синовіч (Eva Synowiec) – Головний радник, Заступник генерального директора, Генеральний директорат Європейської комісії з питань торгівлі

Жоселін Гіттон (Jocelyn Guitton) – Перший секретар, Торгово-економічний відділ Представництва ЄС в Україні

Всеволод Ченцов – Директор Департаменту Європейського Союзу Міністерства закордонних справ України (підлягає підтвердженню)

Євген Ярошенко – Аналітик, Департамент зовнішньої політики та євроінтеграції, Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД)

Панель ІІ

Чи готова Україна до економічної євроінтеграції? Секторальний аналіз підготовки до повноцінного впровадження зони вільної торгівлі з ЄС.

Марія Барабаш - Проектний менеджер Програми просування інтересів України в світі Проектного офісу при Національній Раді Реформ

Василь Поворозник – Старший економіст, Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД)

До участі у дискусії запрошуються: керівники державних органів влади України, представники дипломатичного корпусу держав-членів ЄС та країн Східного партнерства, експерти з питань європейської інтеграції, оподаткування, енергетики, представники бізнес-асоціацій, торгово-промислових палат та інші.

Робочі мови: українська/російська та англійська (з синхронним перекладом).

Реєстрація учасників: Для участі у конференції просимо зареєструватися за електронною адресою avorobyovska@icps.kiev.ua, вказавши своє ім’я та прізвище, організацію, яку Ви представляєте, та контактні дані.

Реєстрація ЗМІ: Для участі представників медіа у конференції просимо зареєструватися за електронною адресою ssudak@icps.kiev.ua.

Історія заходу: Ця конференція є продовженням низки заходів МЦПД, проведених у рамках реалізації проекту «Європейська інтеграція: оцінка впливу Угоди проасоціацію між Україною та ЄС»:

  • Міжнародна конференція «Угода про асоціацію: економічні тригери», 12 березня 2015 року;
  • Експертний круглий стіл «Рік після Вільнюсу: чого досягнуто та що далі?» 27 листопада 2014 року;
  • Міжнародна конференція «Імплементація Угоди про асоціацію: з чого починати?» (Розробка державних політик в окремих сферах у контексті імплементації Угоди про асоціацію), 12 червня 2014 року;
  • Міжнародна конференція «Зона вільної торгівлі між Україною та ЄС: все ще існуючий шанс для модернізації», 12 грудня 2013 року;
  • Міжнародна конференція «Зона вільної торгівлі між Україною та ЄС: виклики і можливості», 26 вересня 2013 року.

Контакти

  • Реєстрація учасників: avorobyovska@icps.kiev.ua
  • Реєстрація ЗМІ: ssudak@icps.kiev.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.