PechaKucha SocialNight - мініконференція покликана розповісти про досягнення «сильних світу цього» та допомогти тим хто потребує допомоги, адже усі кошти зібрані від події передадуть реабілітаціному центру «Джерело».
Дата: 24 грудня
Де: Львів, готель «Жорж», площа Міцкевича 1.
Тривалість: 19:30 - 22:00
Формат: PechaKucha
Вартість участі: від 200 грн*
(мінімальна вартість - 200 грн., якщо Ви плануєте та маєте можливість збільшити благодійний внесок - тоді welcom :)
Зареєструватись: http://bit.ly/DakiryPechaKucha
Тема: Роби те, що любиш
Ми воліємо жити та працювати по-новому. Робити свій вибір добровільно, а не бути змушеним заводити трактор через закриття офісів та релокацій. Якщо робити те, що любиш і вірити в це - успіх неминучий:), можливо, не так зразу, але досягнути його можна. Нащастя, є багато людей та компаній, які бачать в багатьох ситуаціях не тільки “мінуси”, але і аргументи для реформування своєї діяльності та виведення її на новий рівень.
Цій темі і присвячена наша остання подія року - ми підводимо підсумки , будуємо плани і віримо в себе.
*Пам’ятаючи, що всі ми люди і в кожного з нас є часточка тепла, - ми вирішили організувати :
PechaKucha SocialNight на соціальній основі - кошти, отримані від продажу квитків(* за винятком адміністративних витрат), будуть передані дітям з особливими потребами НРЦ “Джерело” - www.facebook.com/Dzherelo/ у Львові для підтримки програми “гідротерапія”.
В Центрі є спеціально облаштований басейн, де щодня висококваліфіковані реабілітологи займаються з дітьми, що дає такий важливий розвиток та допомогу дітям з особливими потребами. Для функціонування програми потрібне якісне утримання та догляд басейну, фільтри та персонал. Залучені кошти допоможуть забезпечити заняття з гідротерапії на пів року для 100 дітей Центру, які щодня займаються на програмах “Джерела”.
Акція “З любов’ю в серці” - візьми участь в PechaKucha SocialNight та принеси з собою частинку добра для дітей - вихованців дитячого будинку “Добре серце” (Львівська обл., Буський р-н, с. Новий Милятин).
Можна приносити все:
Давайте пошукаємо - можливо, у наших шафах знайдуться “приховані скарби”, які не дуже важливі нам, але будуть корисні іншим. І пам’ятаємо, що кожен сам вирішує, що може взяти з собою - все буде потрібне
Якщо Ви - компанія (людина), якій близькі цінності PechaKucha SocialNight, та бажаєте внести свій вклад в якості спонсорів, партнерів, музикантів, волонтерів.
ПРОГРАМА PECHAKUCHA SOCIAL NIGHT:
19.00 - 19.30 - реєстрація, кава, солодощі, виступ музичного гурту :) - буде затишно, тепло, дружньо та весело
19.30 - 19.40 - відкриття
19.40 - 20.40 - PechaKucha: Дмитро Гадомський (адвокат, партнер адвокатського об’єднання “Юскутум”), Андрій Самбір, Дмитро Малєєв ( Директор Львівської Школи Програмування), Михайло Лазор (Директор львівської філії IT-компанії EPAM Systems), Дмитро Косарєв (CEO та Co-founder компанії N-iX та Львівської Школи Тестування (Lviv QA School) )
20.40 - 21.00 - питання - відповіді
21.00 - 22.00 - networking+music fun
Кому буде цікаво:
ПРОГРАМА: Цих людей Ви знаєте та любите, чекайте на наші анонси ;). Всі вони будуть говорити про те, що люблять, роблять і вміють робити :), незважаючи ні на що.
МУЗИКА: будемо реалізовувати формат: ІТ-шники теж мають таланти.
НАШІ ПАРТНЕРИ: можливо тут маєте бути Ви або Ваша фірма ;)
Стати партнером - http://bit.ly/PechaKucha_Partners
Останній день реєстрації: 24 грудня 2015 року.
Коментарі