13 листопада 2015 року, з 15.00 до 16.30, в Impact Hub Odessa (зал Берклі) за адресою м. Одеса, вул. Грецька, 1а, відбудеться круглий стіл на тему: «Як залучити молодь до виборів?»
Круглий стіл проводиться Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», спільно з Impact Hub Odessa, за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Метою заходу є обговорення проблем виборчої активності і свідомості молоді в ході місцевих виборів 25 жовтня 2015 року, а також напрацювання рекомендацій для підвищення виборчої та політичної культури молоді в подальшому.
Програма круглого столу:
1. Презентація та обговорення результатів ініціативи Одеської обласної організації Комітету виборців України «Молодь проти гречки». Нагородження переможців конкурсів «Чому я йду голосувати» і «Кращий гречкосій».
2. Обговорення ефективних механізмів підвищення виборчої культури молоді. Які методи активізації молоді працюють і дають результат, а з якими необхідно прощатися назавжди?
3. Обговорення можливостей протидії підкупу студентів і використання адміністративного ресурсу в навчальних закладах. Які уроки в цій сфері дали місцеві вибори 25 жовтня 2015 року?
4. Які подальші кампанії активізації молоді можуть мати успіх і результативність і що для цього потрібно робити у міжвиборчий період?
Участь в обговоренні візьмуть молодіжні лідери, експерти, громадські діячі, журналісти, представники сфери освіти. На початку заходу для представників ЗМІ буде проведена прес-конференція.
Запрошуються всі зацікавлені ЗМІ.
Ініціатива “Молодь VS “виборча гречка” реалізується Одеською обласною організацією ВГО “Комітет виборців України”. Ініціатива має на меті підвищення активності, свідомості і виборчої культури молодих виборців та посилення їх впливу на проведення чесних демократичних місцевих виборів 2015 року та подальші громадсько-політичні події в країні.
Коментарі