bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

IV Всеукраїнський освітньо-практичний кліматичний форум «Енергія змін»
09.11.2015

Українська молодіжна кліматична асоціація (УМКА) спільно з Національним екологічним центром України (НЕЦУ) розпочинають набір учасників четвертого екологічного освітньо-практичного форуму «Енергія змін» (PowerShift), який відбудеться 26-29 листопада у Києві.

Цього року ми плануємо зібрати 150 активістів зі всієї України - досвічених і новачків!

Енергія змін” - не звичайний форум. Не чекайте нудних лекцій чи завантаження непотрібною інформацією Все в найкращих традиціях освіти, що базується на власному досвіді та світових трендах соціальних змін.
Давайте шукати шлях до енергетичного процвітання та напрацьовувати спільну стратегію заради незалежного та безпечного майбутнього країни!

Деталі програми в наступних анонсах, слідкуйте за нами на сторінці у Facebook:https://goo.gl/6Iwxj6

Дуже важливими завданнями форуму є натхнення, неформальне спілкування та вироблення спільної стратегії дій на наступний рік.

Ми разом шукатимемо відповіді на запитання:

  • Що для мене і України означають глобальні зміни клімату?
  • Який стан та можливості розвитку енергетики України?
  • За які аспекти енергоефективності та енергозбереження відповідає громада, а за які держава?
  • Які принципи кліматичної справедливості?

А також будемо вчитися ефективно доносити свої ідеї, збирати команди однодумців, створювати та втілювати проекти і кампанії.

Також в неділю, 29 листопада ми візьмемо участь у масштабному Кліматичному марші: https://goo.gl/oNm1Zx, аби закликати українських та світових політиків впроваджувати заходи, спрямовані на боротьбу зі зміною клімату!

Під час форуму усім учасникам забезпечується харчування. Учасникам з інших міст - проживання. Організаційний внесок становить - 350 гривень. Для студентів - 250 гривень.*

*волонтери не сплачують організаційний внесок. Детальніша інформація про те, як стати волонтером буде пізніше.

Для учасників з інших міст можлива часткова компенсація проїзду.

Реєстрація: http://goo.gl/forms/yhGWcVEB2t

Дедлайн подачі заявок: 20 листопада 2015 року.

Організатори: Українська Молодіжна Кліматична Асоціація (УМКА) спільно з Національним Екологічним Центром України (НЕЦУ) за підтримки представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні, міжнародної організації 350.org та Європейського Союзу в рамках проекту «Розвиток енергетичного сектора на користь суспільства».

Контакти

  • Українська молодіжна кліматична асоціація (УМКА)
  • Ольга Фурсік
  • [email protected]

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.