Організатори заходу: Національна Асамблея інвалідів України спільно з регіональним представником НАІУ в Закарпатській області Олегом Кириленко.
Мета заходу: оцінка сучасного етапу розвитку системи комплексної реабілітації дітей з функціональними обмеженнями в Україні, обговорення законодавчо-нормативного забезпечення, розгляд можливостей щодо вдосконалення.
До участі запрошені представників громадського руху інвалідів, державних органів влади та фахівці сфери реабілітації дітей з функціональними обмеженнями з різних регіонів України.
Участь у заході можуть взяти всі бажаючі.
За більш детальною інформацією звертайтесь до Секретаріату НАІУ.
Коментарі