25 березня ІМіП збирає експертів та представників ГО за круглим столом «Діалог заради порозуміння: досвід та перспективи»!
Під час зустрічі будуть підведені підсумки ініціативи з вирішення конфліктів у громадах, висвітлені історії успіху регіонів та обговорені перспективи діалогу заради миру.
Однак найголовніше – ми говоритимемо про можливості інституціоналізації діалогу, тобто, утвердження діалогу як практики прийняття політичних рішень та вирішення конфліктів.
***
Нагадуємо, у вересні 2014 року стартувала ініціатива “Вирішення конфліктів та подолання поляризації в Україні”, яка мала за мету подолання поляризації та вирішення конфліктів у регіонах України. Із цього часу громадські активісти, які пройшли навчання з медіації, провели в регіонах близько 50 діалогів.
Завдяки діалогам вдалось зменшити гостроту протистояння в громадах Одеси та Харкова, допомогти переселенцям порозумітись із місцевими жителями Пирятина, надихнути громаду Дніпропетровська на створення органу самоорганізації населення, а також налагодити атмосферу порозуміння у Чернігові, Сумах, Кременчуці, Херсоні, Миколаєві, Вінниці, Ковелі та Запоріжжі.
Наступне завдання ініціативи – сприяти інституціоналізації діалогу, тобто, утвердити діалог як практику прийняття політичних рішень та вирішення конфліктів.
Читайте, чи вдасться громадським активістам відстояти ефективний механізм прийняття політичних рішень у громадах України на наших інформаційних платформах: ipcg.org.ua та facebook.com/NGO.IPCG
ГО “Інститут миру і порозуміння”
Teл.: (+38044) 537 10 07
Teл./факс: (+38044) 565 72 69
Сайт: ipcg.org.ua
Фейсбук: facebook.com/NGO.IPCG
Твіттер: twitter.com/mediation_UA
Коментарі