У вересні 2014 року стартувала ініціатива, яка мала за мету подолання поляризації та вирішення конфліктів у регіонах України. Із цього часу громадські активісти, які пройшли навчання з медіації, провели в регіонах близько 50 діалогів.
Завдяки діалогам вдалось зменшити гостроту протистояння в громадах Одеси та Харкова, допомогти переселенцям порозумітись із місцевими жителями Пирятина, надихнути громаду Дніпропетровська на створення органу самоорганізації населення, а також налагодити атмосферу порозуміння у Чернігові, Сумах, Кременчуці, Херсоні, Миколаєві, Вінниці, Ковелі та Запоріжжі.
Наступне завдання ініціативи – сприяти інституціоналізації діалогу, тобто, утвердити діалог як практику прийняття політичних рішень та вирішення конфліктів.
25 березня 2015 року в готелі «Президент» (вул. Госпітальна, 12, конференц-зала, 3 поверх) о 9.30 запрошуємо Вас на підведення підсумків ініціативи, висвітлення історій успіху регіонів та обговорення перспектив діалогу заради миру. На круглому столі будуть присутні представники регіональних ГО, які займались вирішенням конфліктів, експерти, а також представники різноманітних ініціатив із налагодження миру.
Пропонуємо Вам написати матеріал про ініціативи заради миру в Україні на базі отриманого матеріалу, а також відвідати круглий стіл, де можна буде записати сюжет та взяти коментарі в експертів та громадських активістів.
***
Інформацію про ініціативу, перелік регіональних ГО дивіться у додатку.
Також читайте деталі щодо реалізації ініціативи, історії успіху на наших інформаційних платформах: ipcg.org.ua та facebook.com/NGO.IPCG
ГО “Інститут миру і порозуміння”
Teл.: (+38044) 537 10 07
Teл./факс: (+38044) 565 72 69
Сайт: ipcg.org.ua
Фейсбук: facebook.com/NGO.IPCG
Твіттер: twitter.com/mediation_UA
Коментарі