bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Круглий стіл «Механізми та інструменти впливу суспільства на прийняті владою рішення»
26.01.2015

30 січня 2015 відбудеться зустріч політичних експертів, юристів, політиків та громадських діячів за круглим столом, де учасники обговорять існуючі законні можливості  безпосереднього впливу населення на прийняття рішень державного та місцевого рівнів.

Мета круглого столу: обговорення проблем, що виникають у суспільстві при використанні існуючих інструментів впливу на владу щодо прийнятих та потенційно прийнятих важливих рішень для суспільства.

Орієнтовні теми для обговорення:

  • Існуючий механізм і право суспільства впливати на рішення влади;

  • Вітчизняний і зарубіжний досвід у врегулюванні питання впливу суспільства на владу;

  • Шляхи вирішення існуючих проблем;

    Громадська організація “Нове Майбутнє”

Організація займається проведенням культурних, освітніх та соціальних проектів, з метою згуртувати суспільство навколо значущих ідей і проблем. Ми об’єднуємо активних людей з твердою суспільно-політичною позицією, оскільки вважаємо, що треба менше говорити і більше діяти на благо суспільства та нашої країни.

Місія ГО «Нове Майбутнє» - сформувати покоління на основі цінностей сім’ї, особистої свободи та соціальної справедливості, здатне вивести державу на високий міжнародної рівень.

Реєстрація на участь: http://goo.gl/forms/2scNCOZ67V

 

Контакти

  • +38-093-719-7177

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.