Громадська рада при Волинській ОДА запрошує членів громадських рад при органах влади, місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств та інших органів виконавчої влади, а також представників інших громадських організацій, які не є членами громадських рад, до участі у Першому Форумі інститутів громадянського суспільства.
Метою Форуму є налагодження тісного зв’язку між інституціями задля спільного вирішення актуальних питань сьогодення.
Форум відбуватиметься 20 листопада 2014 року і передбачає кілька етапів:
1) презентація організації – у фойє перед сесійною залою Волинської обласної ради (учасникам форуму будуть надані місця для розміщення банерів, стендів, на столах можна буде розмістити інформаційну продукцію – буклети, брошури, книги, наліпки, тощо);
2) обговорення актуальних для громадського сектору питань – у сесійній залі Волинської ОДА (орієнтовна програма додається).
Під час Форуму йтиметься, зокрема, про:
Підтвердити свою участь у Форумі потрібно до 17 листопада 2014 року включно на електронну адресу [email protected], вказавши:
Якщо ви бажаєте презентувати свою організацію у фойє перед сесійною залою, просимо повідомити про це не пізніше 14 листопада 2014 року за адресою [email protected] або номером телефону (0332)245983, 778250.
Форум відбувається за підтримки Волинської обласної державної адміністрації та Волинської обласної ради.
Коментарі