5-6 листопада 2014 року відбудеться підсумкова конференція мікро-проекту «Разом сильніші» (Програма PL-BY-UA проект 827), місце проведення конференції - готель «Рамада», вул. Яворівська 2а, с. Зимна Вода близько Львова.
Тема конференції: «Результати та перспективи співробітництва в галузі професійного консультування для молодих людей в країнах-партнерах проекту».
Організатори запрошують на конференцію учасників проекту «Разом сильніші» - професійних консультантів, психологів, тренерів, працівників польської та української систем працевлаштування з малих міст Львівської області, Волині та Люблінського воєводства, а також лідерів місцевих громад, молодь, представників влади
Конференція надасть можливість для зустрічі, підбиття підсумків та оцінки проекту в цілому.
Конференція організована Фондом «Західноукраїнський ресурсний центр» (м. Львів, Україна), Фундацією Q (м. Люблін, Польща) за сприяння Європейського Дому Зустрічей (EDS, м. Люблін).
Засідання Конференції будуть перекладатися на польську та українську мови. Організатори забезпечать проживання та харчування під час подій конференції.
Додаткова інформація за тел: +38 032 297 66 24, +38 032-297 68 13
Коментарі