03 вересня 2014 року о 16:00 в актовому залі Луцької гімназії №4 (м. Луцьк,
просп. Волі, 25) відбудеться засідання круглого столу на тему «Підвищення рівня безпеки вихованців дошкільних навчальних закладів м. Луцька».
Під час заходу планується: обговорити можливості та перспективи підвищення рівня безпеки вихованців дошкільних навчальних закладів м. Луцька через об’єднання зусиль усіх зацікавлених сторін, а також висвітлити умови участі у конкурсі на встановлення системи безпеки «тривожна кнопка» в рамках проекту «Підвищення рівня безпеки дітей у дошкільних закладах м. Луцька, шляхом впровадження системи безпеки «тривожна кнопка».
До участі запрошені: заступник Луцького міського голови – Святослав Кравчук, начальник управління освіти Луцької міської ради – Олег Гребенюк, представники
ГО «Правопорядок», представники адміністрації і батьківських комітетів дошкільних навчальних закладів м. Луцька та активна громадськість.
Запрошуємо представників засобів масової інформації долучитись до участі у заході.
Довідково:
Засідання «круглого столу» відбувається в рамках проекту «Підвищення рівня безпеки дітей у дошкільних закладах м. Луцька, шляхом впровадження системи безпеки «тривожна кнопка», що реалізується ВОГМО «Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив» спільно із Луцькою міською радою та ГО «Правопорядок» за підтримки Волинської обласної ради.
Коментарі