З 01 липня 2014 року відбулось суттєве підняття тарифів на воду.
КП «Луцькводоканал» при цьому встановив самовільний безпідставний метод розрахунку тарифу, застосовуючи формулу, яка порушує права лучан.
Запрошуємо Вас долучитись до участі у круглому столі, що відбудеться 12 серпня 2014 року о 13:00 у коворкінг-центрі «Репортер» (м. Луцьк, пр. Волі, 27, 4 поверх) на тему «Захистимо права мешканців ОСББ».
До участі у зустрічі запрошуються: Луцький міський голова, представники КП «Луцькводоканал», в.о. голови Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, в.о. начальника інспекції з питань захисту прав споживачів у Волинській області, голови ОСББ та представники засобів масової інформації.
Коментарі