Центр громадських молодіжних організацій Волині «Наша справа» радий повідомити про початок реалізації проекту «Голос громади у медіа»
Круглий стіл покликаний зібрати керівників медіа організацій, незалежних журналістів, професорів університетів задля обговорення ситуації із суспільною журналістикою в регіоні, презентації добрих практик та обміну досвідом, а також вироблення спільної стратегії підтримки та розвитку суспільної журналістики у регіоні.
На круглому столі буде представлено план реалізації проекту «Голос громади у медіа».
Круглий стіл на тему “Місцеві медіа: залучення громади» відбудеться у Інформаційно-аналітичному центрі «Луцьк» (вул. Богдана Хмельницького, 19) у четвер 23 квітня о 12.00.
Прохання підтвердити Вашу участь у заході за телефоном 72-03-17 або електронною поштою [email protected]
Довідкова інформація у додатку.
Проект здійснюється за пітримки Фонду розвитку українських ЗМІ Посольства США в Україні.
Коментарі