23-24 червня Центр АХАЛАР (м.Чернігів) проведе конференцію "Сила єдності", на якій представники громадських організацій з усіх регіонів України поділяться своїм рецептом успіху з реалізації суспільно-корисних ініціатив та мобілізації місцевих громад.
Захід збере представників громадських організацій з багатьох регіонів України: Сумської, Вінницької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Київської, Чернігівської, Херсонської та інших областей, а також співробітників мас-медіа.
Спеціальний гість - Оле Мелдгард, директор з міжнародних зв’язків у Школі Кофоед (Копенгаген), який поділиться з українцями “Принципами школи Кофоед з точки зору змін конкретної людини як основного інструменту розвитку громади”.
Формат конференції передбачає вільні дискусії, майстер-класи, презентації успішних проектів.
Громадська організація “Центр гуманістичних технологій “АХАЛАР” заснована у 1994 році. Мета діяльності - сприяння становленню гармонійного, стійкого і демократичного суспільства в Україні через вирішення актуальних проблем силами місцевої громади.
За майже 20 років своєї діяльності Центр реалізував безліч проектів за такими напрямками, як: розвиток громад, навчання лідерів, представників ЗМІ та НУО; популяризація благодійності та соціально відповідального бізнесу, підтримка громадських ініціатив та молодих талантів, просвіта у сфері охорони навколишнього середовища.
Остання ініціатива Центру - cоціальна Інтернет-платформа Dobrodel.org.ua, яка покликана допомогти активним громадянам реалізувати свою ідею й активізувати пасивно налаштованих представників місцевих громад на суспільно-корисні ініціативи.
Центр “АХАЛАР” тісно співпрацює з громадськими організаціями Польщі та Данії.
Цей проект підтримано фондами НЕД та Ч. Ст. Мотт.
Коментарі