Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Прикарпатський центр політичних та євроінтеграційних досліджень, кафедра політології проводять 30 квітня 2009 року в м. Івано-Франківську Міжнародну науково-практичну студентську конференцію «Україна в умовах демократичних модернізацій» у рамках науково-методологічного проекту «Євроінтеграційний вибір України: історія, політика, перспективи».
Робота конференції відбуватиметься за такими тематичними напрямками:
Для участі у роботі конференції прохання надсилати заявки та тези доповідей, які будуть опубліковані у «Studia Academiae Europaeum / Студії Академії Європи. Випуск ІІ».
Обсяг тез доповідей не повинен перевищувати 3 сторінок (формат Word, шрифтом Times New Roman, кеґль 12, інтервал 1,5, поля 2 см з усіх сторін), оформлених відповідно до сучасних вимог ВАК України.
Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, російська.
Організаційний внесок учасників конференції 40 грн., кошти включають публікацію тез та пересилку збірника учасникам конференції.
Оплата здійснюється грошовим поштовим переказом на адресу: 76018, м. Івано-Франківськ, Головна Пошта до вимоги Боринської Ольги Леонідівни.
Заявки на участь у роботі конференції, тези доповідей та квитанцію про оплату просимо надсилати до 15 квітня 2009 року на електронну адресу: [email protected], [email protected]
Коментарі