Міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва та програма «Бібліоміст» запрошують Вас взяти участь у регіональній конференції «Роль благоустрою у формуванні комфортного середовища проживання», яка відбудеться 21-22 листопада у приміщенні Миолаївської міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143-а, м. Миколаїв). Конференція збере представників НУО, бібліотек та представників органів місцевого самоврядування з Миколаївської, Одеської, Херсонської, Запорізької, та АР Крим. У програмі Конференції передбачено презентації кращого досвіду співпраці між бібліотеками та НУО, обговорення можливостей та перепон для реалізації проектів, спрямованих на благоустрій міст та екологічні ініціативи, пошук потенційних партнерів тощо. Під час заходу Ви отримаєте можливість:
Якщо Ви хочете взяти участь у конференції, будь ласка, заповніть анкету:
Кількість учасників обмежена. Учасники будуть відібрані на конкурсній основі залежно від відповідей на запитання анкети. Кінцевий термін подання заявок – 7 листопада. Обраним учасникам програма «Бібліоміст» відшкодує проїзд, забезпечить проживання та харчування.
Коментарі