ЧМГО „Євроклуб”, Чернігівська філія Європейського університету та Спілка проєвропейських організацій запрошують Вас взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції “Україна європейська: сучасні тенденції і перспективи”, що відбудеться у м. Чернігові 15 травня 2009 р.
До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, магістранти, громадські діячі та студенти, які мають науковий доробок або зацікавленість стосовно питань, що виносяться на розгляд конференції. Робота конференції розрахована на один день.
Вимоги до оформлення статей та умови участі у додатку чи за вказаними контактами.
Матеріали необхідно надати до оргкомітету в електронній версії - особисто чи на СD (формат файлу doc.) чи на електронну пошту (тема – euro_conference_09).
Матеріали необхідно подати до 04 травня 2009 року.
Тематика конференції
Матеріали надсилати: 14035, м. Чернігів-35, а/с №2, ЧМГО “Євроклуб” або на ел. пошту [email protected]
Доповіді будуть опубліковані в збірнику матеріалів конференції, які будуть надані учасникам, якщо вони в указані терміни подадуть відповідно оформлені матеріали
Підтримка конференції Головний медіа-партнер – „Чернігівський монітор” (monitor.chernigov.net) Партнери – „Європейська Україна” (upi.org.ua), „Вчасно”, ЧММГО „МІЦ”, ЧММГО “Жменя”, ЧММГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” Організаційна підтримка – ПП „Поліглот” (+38-050-768-7-009, [email protected])
Коментарі