З 25-28 березня 2009 року у с. Яноші, Готель «Гелікон» Берегівського району Закарпатської області відбудеться Міжнародна Конференція “Роль та участь громадських організацій України в моніторингу Європейської політики сусідства”, організована мережею громадських організацій Західної України Акорд у партнерстві з європейськими мережами НУО Апродев та Конкорд.
Програма
25 березня, середа
Приїзд учасників, поселення в готелі
19:00 Вечеря
26 березня, четвер
09:00 Сніданок 10:00-10:30 Реєстрація учасників
10:30- 10:45 Привітання
10:45-13:00 Презентація програми Європейського Союзу з підтримкі України та участь у ній організацій громадянського суспільства Мартін Шустер — «Апродев», Брюссель
Перерва на каву
Східне Партнерство – перспективи для участі неурядових організацій Представник Делегації ЄС в Україні
Презентація «Нового практичного інструменту» як наступника річного Плану дій України – можливості участі громадянського суспільства у виробленні пропозицій до плану і його оцінці (звіти про виконання). Представник Делегації ЄС в Україні
13:00-14:30 Обід
14:30-18:30 Співробітництво ЄС та України в рамках Політики сусідства ЄС. Виконання Національної індикативної програми 2007-2010 роках. Представник органів влади
Перерва на каву
Європейська політика сусідства, Національна індикативна програма та Національний стратегічний план - погляд з України Любов Паливода — ТЦ «Каунтерпарт» , м. Київ
Презентації керівників робочих груп щодо Національної індикативної програми, вироблення пропозицій до НІП на 2011-2013 роки. Микола Яцков, Леся Аронець, Василина Марко, Андрій Вишняк
Робота в групах:
19:00 Вечеря
27 березня, п’ятниця
09:00 Сніданок
09.00-13:00 Пропозиції робочих груп до Національного стратегічного плану та Національної індикативної програми
Перерва на каву
13:00-14:30 Обід
14:30-19:00 Формування пропозицій до Національного стратегічного плану та Національної індикативної програми
Дискусія
Перерва на каву
Обговорення спільних ініціатив у робочих групах
19:00 Вечеря
28 березня, субота
08:00 Сніданок
09:00 Від’їзд учасників
Коментарі
пане Миколо, а як потрапити на конференцію? чи учасники вже відомі?
80314143285 тут телефон з кодом міста Берегове (НУО "Едванс"). Зателефонуйте вже зараз.
Боюсь, я вже не встигну потрапити на цей захід, хоча тема мене надзвичайно цікавить. Сподіваюсь, організатори конференції зроблять все можливе, щоб напрацювання та інформація постфактум була доступною широкому загалу
Підтримую Тараса. Хотілося б мати матеріали. А краще, якби раніше повідомили про конференцію. На Сході це теж цікавить.
Суми. Прес-центр "Воля громади"
Підтримую попередні коментарі.
Прохання, якщо буде інформація результатів та наробок конференції повідомити!