Міністерство закордонних справ України, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку та Молодіжне об’єднання народних дипломатів організовують «Другий Всеукраїнський форум молодіжної дипломатії».
До організації Кременчуцького етапу також долучилися Кременчуцький міськвиконком та Громадська організація «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб». Перший етап Форуму стартує 9-го квітня у м. Кременчук (Полтавської обл.).
Учасниками форуму стануть учні та студенти, що займаються молодіжною та дитячою дипломатією із багатьох регіонів України!
Програма форуму передбачає роботу в секціях на теми:
Також участь у тренінгах, що проводитимуться Громадською організацією «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» на теми:
Наприкінці відбудеться урочиста церемонія нагородження кращих євроклубів та центрів дитячої дипломатії. Прийняття проекту резолюції форуму. Бажаючих взяти участь у Форумі просимо надсилати анкети (завантажити тут http://mond.at.ua/load/2-1-0-8) електронною поштою [email protected] та [email protected].
Пропонуємо всім учасникам підготувати матеріали про діяльність своїх центрів дитячої дипломатії, євроклубів та шкіл ООН. Це можуть бути плакати, фото-вернісажі, відео-презентації, буклети, стенди тощо. Кращі презентації будуть відзначені під час ІІ етапу форуму в м. Києві.
Просимо учасників повідомити Оргкомітет про формат презентації в строк до 1 квітня 2009 року.
Коментарі