28-29 вересня 2013 року в Сумах відбудеться Конференція «Перспективи розвитку та актуальність Мережі громадських організацій Північно-Східної України». Захід відбуватиметься в рамках проекту «Школа громадської активності» за підтримки NED.
За рік реалізації проекту Сумського обласного комітету молодіжних організацій проведено цикл тренінгів, інформаційні дні для громадських організацій двох областей, надано 6 міні-грантів, видано 8 випусків журналу «Спалах».
Конференція - це підсумковий захід по проекту, на якому зустрінуться учасники попередніх заходів, учасники конкурсу міні-грантів, які презентуватимуть результати проектів та інші представники громадських організацій Сумської та Харківської областей.
Запрошуємо активних та дієвий громадських діячів з Сумської та Харківської областей взяти участь в обговоренні проблем третього сектору та шляхів їх вирішення на міжрегіональному та локальному рівнях, внести пропозиції щодо роботи Мережі та долучитись до неї.
Для участі в конференції ви маєте заповнити та надіслати анкету на електронну адресу, вказану нижче до 25 вересня 2013 року включно.
Організаційні деталі конференції будуть повідомлені в індивідуальному порядку, після надсилання учасником заповненої анкети. Відбір учасників буде здійснюватися організаторами по закінченню терміну подачі анкет.
Учасникам забезпечується харчування та проживання, а також компенсація вартості проїзду за наявності оригіналів квитків та ксерокопій документів (І, ІІ ст. паспорту, прописки та ідентифікаційного коду).
За більш детальною інформацією можна звернутися за тел.: +38095-73-12-988, анкети надсилати на e-mail: [email protected], сайт СОКМО http://molod.suny.ua
З повагою, Наталка Лучанінова.
Конференція проводиться в рамках проекту Сумського обласного комітету молодіжних організацій за підтримки NationalEndowmentforDemocracy (NED)
Коментарі