17 березня 2009 року о 12.00 годині в приміщенні конференц-залу Українського Народного Дому (вул. Ломоносова, 2) пройде прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА «Антитютюнова боротьба у Чернівцях. Перші результати». Захід відбудеться в рамках моніторингу виконання закону про заборону зовнішньої реклами тютюнових виробів. Учасники конференції представлять на розгляд результати моніторингу реклами тютюнових виробів у Чернівцях та розкажуть про перші кроки в рамках Антитютюнової Коаліції.
Серед запрошених на прес-конференції будуть працівники відділу охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації, головні лікарі чернівецьких лікарень, Тимощук Назар - координатор антитютюнової кампанії ГМ ОПОРА в м. Чернівці та інші представники антитютюнової коаліції.
Коментарі