Молодіжне об’єднання народних дипломатів та Американська бібліотека у Києві організовують круглий стіл на тему “Історія українсько-американських дипломатичних відносин”.
Круглий стіл буде візуально поділений на 3 періоди відносин України та США: “До Помаранчевої революції”, “Під час Помаранчевої революції” та “Після Помаранчевої революції.”
Круглий стіл відбудеться 18 березня о 16:00 за адресою м. Київ, вул. Волоська 8/6 (м. Контрактова Площа).
Учасниками круглого столу будуть Заступник Голови Місії США в Україні Джеймс Петіт, Представник NDI Ukraine Скотт Персон, Президент АСМБР Андрій Мельник, спредставники МЗС України, а також студенти зацікавлені цією темою.
Коментарі