17-19 Квітня 2009 року відбудеться конференція по управлінню фінансами Cash Control'09.
Конференція спрямована на підвищення рівня фінансової грамотності серед молоді, ознайомлення їх з інструментами досягнення фінансової свободи та основними тенденціями ринків України та світу на даний час.
Конференція дасть:
Формат проведення:
На конференції учасники отримають теоретичні та практичні навики керування своїми фінансами для подальшого втілення їх в життя і досягнення своїх фінансових цілей, а також познайомляться з однодумцями, особисто поспілкуються з успішними підприємцями, фінансовими консультантами та фахівцями, складуть свій фінансовий план, познайомляться з основними інструментами інвестування та оберуть для себе найоптимальнішу фінансову стратегію.
Для того, щоб стати учасником конференції потрібно:
УВАГА! Кінцевий термін подачі Аплікаційної форми - 15 квітня!
Ціна участі в конференції - 100грн.
Аплікаційну форму можна завантажити тут.
Вся додаткова інформація на блозі http://cashcontrol09.wordpress.com
Контакти організаторів:
Про інші проекти від організаторів можна дізнатись на сайтах:
Коментарі