17-18 квітня 2013 року у місті Новограді-Волинському відбудеться ІІІ Всеукраїнського фестивалю педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок» Проблемна тема фестивалю: “Становлення суб’єктності учня-читача в умовах особистісно зорієнтованого навчання”.
Мета: з’ясування теоретичних основ формування школяра як суб’єкта навчальної, в т.ч. читацької, діяльності; узагальнення практичних напрацювань з проблеми; окреслення подальших перспектив теорії і практики особистісно зорієнтованого навчання; стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку педагогів.
Основні цілі:
У програмі Фестивалю:
Заявку на участь надсилайте на електронні адреси [email protected], [email protected] із зазначенням теми листа – «Фестиваль».
Форма заявки:
Прізвище, ім’я, по батькові |
|
Місце роботи, посада, науковий ступень, звання |
|
Адреса |
|
Контактний телефон, E-mail |
|
У рамках фестивалю планую
|
Взяти участь у роботі проблемної лабораторії (вказати назву) __________________________ і презентувати власний досвід з проблеми (зазначити форму: методична розробка, відео уроку, слайд-шоу тощо) |
Прізвище, ім’я, по батькові, факс, E-mail, поштова адреса посадової особи для надсилання запрошення (якщо потрібно) |
|
Організатори фестивалю з вдячністю приймуть усі конструктивні міркування і пропозиції щодо змістовного наповнення фестивалю та будь-яку допомогу у його проведенні.
Коментарі