У квітні цього року, представники Молодіжної Асоціації Атлантичного Договору (МААД) мають змогу об’єднатися з молодими лідерами з країн Євроатлантичного регіону на міжнародному молодіжному заході, який відбудеться в рамках Саміту, присвяченому 60-річчю НАТО, у Страсбурзі з 2 по 4 квітня 2009 р. і буде проходити під гаслом: «НАТО в 2020 : що далі?».
Цей захід ініційований AAД/МAAД, Атлантичною Радою США, в партнерстві з Департаментом Публічної Дипломатії НАТО та французькими партнерами l'Ecole Nationale D'Administration(ENA) та l'Office Franco-Allemand pour la Jeunesse (OFAJ). В Стразбурзі увагу нової генерації лідерів буде зосереджено на подальшому майбутньому НАТО та глобальній безпеці. До делегатів мають звернуться відомі експерти та політики високого рівня з метою долучити їх до аналізу широкого спектру політичних та соціальних питань, пов’язаних з глобальною безпекою та порядком денним Саміту НАТО.
Ми дуже раді продовжувати традицію залучення наступного покоління лідерів до участі в заходах Самітів НАТО і чекамо на співпрацю, аби забезпечити цю особливу можливість для представників України. Як партнери щодо організації «НАТО в 2020», національні євроатлантичні асоціації, зокрема Атлантична Рада України(АРУ) і Молодіжний центр АРУ мають до 25 лютого 2009 року визначити чотирьох кандидатів з числа провідних молодих перспективних професіоналів та випускників, аспірантів, науковців, які вільно володіють англійською (вітається знання, додатково, французької, німецької мов) мають честь представити країну на цьому важливому заході. З них лише один буде обраний для участі. Інші будуть зараховані до резерву для участі в інших майбутніх міжнародних заходах. Але, на відміну від участі в Бухарестському Саміті, представники, які будуть висунуті національними асоціаціями НЕ будуть автоматично зараховані для участі, а мають бути визначені за участю представників Секретаріату AAД/МAAД та зазначених партнерів.
Відбіркова комісія має визначити безпосередніх учасників заходу, маючи на меті репрезентувати відповідний рівень лідерства та професійну різноманітність. Тобто, кандидати мають бути обрані з урахуванням їх залучення до широкого професійного та експертного спектру, включаючи суспільні науки, державну політику, економіку, право, журналістику, політологію, бізнес, тощо. Таким чином, вибір кандидатів не має обмежуватись тими, хто є експертом з питань НАТО та безпеки, але, також, включати фахівців і з інших сфер.
Ми заохочуємо всі зацікавлені установи, неурядові організації та студентів останніх курсів, молодих науковців надіслати свої пропозиції, які мають включати:
Коментарі
А далі, шановна молодь, буде 2021, 2022 і т.д. Як справедливо зауважують передові українські аналітики, "в НАТО Украину так и не приняли..." Читайте більше http://pravda.com.ua/news/2009/2/13/89621.htm
мені буде у 2020 р. 37 років...вже буду немолодим...
в контексті теперішніх динамічних подій, не бачу сенсу говорити про перспективи України у НАТО. кожна країна-член НАТО з кризи вигрібає власними силами. що буде після неї? країни, у структурі ВВП яких домінують послуги, зіткнулись з небаченими темпами безробіття. цікаві думки прозвучали тут: http://www.epravda.com.ua/publications/499929fe8e602/
А це якраз ті країни, які створювали НАТО. геополітична структура світу може докорінно змінитись і ми будемо говорити про зовсім інше...