18 лютого 2009 року о 14.00 у приміщенні Українського Дому відбудеться круглий стіл «Інклюзивна освіта: шлях у майбутнє» в рамках реалізації проекту «Створення сприятливого законодавчого поля для подальшого розвитку інклюзивної моделі освіти в Україні».
У рамках круглого столу-презентації будуть представлені:
А також розглянуті питання що таке інклюзія, розглянуті Конвенція ООН, 48 Сесія ЮНЕСКО, розпорядження кабміну (від 3 грудня 2008 р. про затвердження плану невідкладних заходів щодо розв’язання проблем соціального захисту інвалідів та забезпечення захисту їх прав), проекти, які сьогодні реалізуються в Україні.
У роботі круглого столу братимуть участь: Академія педагогічних наук України, Міністерства України та Комітети Верховної Ради України, діяльність яких сприяє реалізації інклюзивної практики, міжнародні та українські фонди, громадські організації, батьки дітей з особливими потребами, педагоги загальноосвітніх навчальних закладів, які розбудовують українську модель інклюзивної освіти.
Захід реалізовуватимуть Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» спільно з Інститутом спеціальної педагогіки АПН України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Початок реєстрації - о 13.30
Акредитація не потрібна.
Коментарі