bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Психологи зберуться у Харкові

"ТАВАЛЕ-фестиваль" - це найбільший в Україні форум сучасних напрямів практичної психології (більше 1000 учасників), в рамках якого цієї осені відбудеться 12-а Міжнародна конференція з практичної психології і духовних практик «Доля та Імпровізація» (500 заходів, 450 тренінгів і воркшопів різних напрямів практичної психології, бізнесу, духовних практик і систем самовдосконалення, зокрема: майстер-класи з гуманістичної, аналітичної, біхевіоральної, трансперсональної психології, бізнес-консультування, НЛП, орг- та HR-консультування, традиційних систем оздоровлення, практик масажу, йоги, цигун, Симорону, міфодрами, шаманських психотехнік, дихальних практик тощо, 50 розважальних заходів). Ви побачите живу роботу майстрів 100-120 напрямків з декількох країн. У фестивалі бере участь 90 організацій.

Родоначальники фестивалю: Харківський Трансперсональний Центр, Харківський Фонд психологічних досліджень.
Інформаційні спонсори та партнери фестивалю: Журнали: “Психология сейчас”, “Неведомый Мир”, “Психология для всех”, Фонд "Мрії здійснюються" (Фонд сприяння авторам гуманітарних та соціальних ініціатив, Київ), Тренінг-Центр "Вершина", Лікувально-реабілітаційний центр «Дханвантарі».

Партнери форуму: Кафедра ЮНЕСКО "Філософія людського спілкування", Єсельсон Семен Борисович, Українська Спілка Психотерапевтів (УСП).
Мета тавале-фестивалю: надати можливість зорієнтуватись у величезному полі напрямків психології та духовних практик.

У ході фестивалю пройдуть :
• форум майстрів, психологів, тренерів (23-24 вересня, вівторок-середа);
• виставка методів, тренінгів, напрямків, організацій (25-28 вересня, четвер - неділя);
• арт-сейшн (етнічні танці, етнічні пісні та музика, фестиваль барабанів, театральні перфоманси);
• 12-а Міжнародна конференція практичної психології та духовних практик (24-28 вересня), яка присвячена темі «Доля та Імпровізація».

За Вашим бажанням, Ви можете взяти участь у заході як тренер/ведучий майстер-класу або просто учасник.
Детальна інформація на сайті: http://tavale.com.ua/

Акредитація для журналістів: +380675045072 (Олексій Танасієнко)

УВАГА! Для читачів електронного бюлетеня «Гурт» та веб-сайту www.gurt.org.ua передбачені знижки у розмірі 10% від загальної вартості оргвнесків на поточний момент часу (деталі щодо розміру оргвнесків – на сайті фестивалю).

Контакти

  • Тетяна Путятіна
  • Голова Оргкомітету
  • [email protected]
  • +38 (067) 5793798
  • +38 (057) 7551139
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.